Ekstremalny prezent, który spodoba się każdej kobiecie

Zbliża się jakaś ważna okazja, a Ty szukasz unikalnego prezentu dla mamy, siostry albo przyjaciółki? Na pewno rozważałaś już voucher do spa, zestaw do manicure, masaż tajski albo personalizowany kubek do kawy lub kartę podarunkową do perfumerii. Ale nic nie wzbudziło Twojego zachwytu na tyle, by dokonać zakupu? Znamy to…

Żyjemy otoczeni markowymi produktami i luksusowymi usługami na wyciągnięcie ręki. I coraz częściej mając wrażenie, że nie da się już znaleźć wyjątkowego prezentu, który kogoś zaskoczy i sprawi autentyczną radość.

A jednak! Jest coś takiego. Nie musisz już szukaj dłużej, ponieważ mamy taki pomysł na prezent, że nic lepszego nie znajdziesz!

To voucher na lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot. Brzmi trochę kosmicznie? Bez obaw. Za chwilę się przekonasz, że to prawdziwa bomba radości!

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym – ekstremalny prezent dla każdej kobiety!

Jeśli zawsze długo wybierasz prezent i starasz się podarować coś wyjątkowego, wiesz już z pewnością, że era materialnych prezentów po prostu już minęła. Bardzo trudno dzisiaj znaleźć przedmiot, którego ktoś sam nie może sobie kupić lub też…sam wybrałby go lepiej. 

Dlatego też ogromną popularnością cieszą się podarunki, które pozwalają na przeżycie czegoś wyjątkowego, odbycie podróży, spędzenie mile czasu lub posmakowanie nowych wrażeń.

Ale wizyty w teatrze, restauracji czy salonie masażu też mogą nie być niczym oryginalnym, za to już loty w tunelu aerodynamicznym – tak! Dlaczego więc nie podarować voucheru do Flyspot kobiecie, dla której szukasz oryginalnego podarunku?

Taki prezent początkowo może się wydać zbyt ekstremalny – ale z drugiej strony…Żyjemy na szczęście w czasach, gdzie kobiety są w końcu traktowane na równi z mężczyznami, latają w kosmos, zajmują najwyższe stanowiska w rządach, prywtanych firmach i na uczelniach.   Dlaczego nie podarować im czegoś, co wyzwala niesamowitą euforię i emocje tak silne, że trudno to porównać z jakimkolwiek innym sportem?

Źródło: sklep.flyspot.com

Lot w tunelu aerodynamicznym jest w 100% bezpieczny

Jeśli nie wiesz, czym jest tunel aerodynamiczny, niczym się nie przejmuj. Pierwszy Flyspot powstał w Warszawie zaledwie 8 lat temu, a na terenie kraju są takie tylko trzy – więc nic dziwnego, że jeszcze o nich nie słyszałaś. 

A może nawet coś słyszałaś albo mignęły Ci na YouTube fragmenty pięknych ewolucji wykonywanych w tunelu przez profesjonalistów, ale nie wiesz, że polatać w tunelu może każdy? 

Bo dokładnie tak jest. We Flyspot mogą latać dorośli w każdym wieku, a także małe dzieci i seniorzy. I jest to dla wszystkich całkowicie bezpieczne.

Jak to jest w ogóle możliwe? Nie wchodząc za bardzo w techniczne szczegóły należy powiedzieć, że Flyspot to budynek naszpikowany nowoczesną technologią. Dzięki mocy potężnych silników możliwe jest latanie w znajdującym się w środku budynku pionowym, szklanym tunelu. Rozpędzone powietrze, doskonale dające się kontrolować dzięki precyzyjnym urządzeniom do sterowania, daje możliwość, by unieść się na nim i latać dokładnie tak, jak robią to spadochroniarze wyskakujący z pędzącego samolotu podczas swobodnego spadania do ziemi.

Jak w każdym sporcie, tak i w indoor skydivingu – bo tak fachowo określa się latanie w tunelu – są pewne przeciwwskazania. Tunel nie jest polecany osobom, które miały w przeszłości niedoleczone urazy stawów barkowych, zmagają się z epilepsją lub ważą ponad 130 kg. Jednak jeśli ktoś nie ma takich problemów, bezpiecznie może latać.

Zdecydowanie pełne bezpieczeństwo aktywności dostarczającej tak ekstremalnych wrażeń jest rzeczą unikatową!

Voucher do tunelu aerodynamicznego – doskonały prezent na urodziny, pod choinkę oraz na każdą inną okazję

Lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot jest doskonałym prezentem na niemal każdą okazję. Można go podarować na urodziny, imieniny, z okazji ważnej rocznicy lub po prostu pod choinkę. Prezent jest ważny aż rok od daty zakupu (w tym terminie należy dokonać rezerwacji), a do wyboru jest jedna z trzech lokalizacji Flyspot: w Katowicach, Warszawie lub Mirosławicach koło Wrocławia. 

Niezależnie więc od tego,gdzie mieszka obdarowana voucherem osoba, ma wystarczająco dużo czasu, by z niego skorzystać.

Aby skorzystać z vouchera, trzeba wybrać dogodny termin i zrobić rezerwację. W tunelu należy pojawić się co najmniej pół godziny przed zaplanowaną godziną latania. To czas potrzebny na dobranie odpowiedniego kombinezonu, gogli i kasku oraz przeszkolenie pod okiem instruktorów Flyspot. Podczas krótkiego treningu grupa wchodząca do tunelu (w grupie maksymalnie będzie 10 osób) uczy się, w jaki sposób bezpiecznie wejść i wyjśc z tunelu. Trenuje też sylwetkę, konieczną do latania – podczas pierwszych lotów jest to pozycja leżąca na brzuchu, z uniesioną głową i symetrycznie rozpostartymi rękami i nogami. 

Nic trudnego, jeśli słucha się wskazówek instruktora,

Pierwsze loty to 1,5 minuty razy dwa wejścia (chyba że ktoś ma pakiet 4 lotów). Na początek nie polecamy więcej i gwaratujemy – po 3 minutach w tunelu nawet dość wysportowana osoba odczuje na drugi dzień w ciele spore zakwasy. 

Po lotach we Flyspot każdy dostaje film z kamer umieszczonych w tunelu oraz pamiątkowy certyfikat. Jest to oczywście wliczone w cenę voucheru.

Źródło: sklep.flyspot.com

Lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot dla dwojga – przeżyjcie niesamowite emocje razem!

Jeśli chciałabyś potowarzyszyć w odkrywaniu lotów w tunelu aerodynamicznym, możesz kupić voucher równiez dla siebie. Zamiast wręczać tylko voucher na loty możesz zamienić wyprawę do Flyspot w niesamowitą przygodę i dzielić emocje, świetnie się przy tym bawiąc. 

Wiadomo, że najlepsza zabawa jest jeszcze lepsza, gdy można dzielić ją z bliskimi ludźmi!